| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum sa castig la pariuri? Ce cote sa joc? Cum faceti voi pronosticurile, cum jucati unele meciuri?

Mersi frumos.

11 răspunsuri:
| Iahimder a răspuns:

Foarte bine a punctat colegul ceva mai devreme. Oricat de mult timp ai pierde pe analize, statistici intotdeauna vor aparea variabile pe care nu le.ai luat in considerare.

Răspuns utilizator avertizat
| Drsss a răspuns:

Salut, totul tine de norocul tau, nu sunt trucuri sa castigi, este doar o pierdere de timp si de bani. mai bine te lasi pana nu devine o dependenta, seara buna!

| Schelling a răspuns (pentru Drsss):

Nu cred ca stii ce vorbesti.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Depinde de noroc, într-adevăr pot fi și blaturi uneori, dar nu prea mult.

| Schelling a răspuns:

Intr-adevar, tine mult de noroc, dar nu numai. Este si o stiinta. Trebuie sa cunosti bine sportul pe care pariezi.
Pentru a-i replica celui de mai sus, eu am castigat de multe ori la pariuri si nu, nu sunt deloc dependent, joc poate o data la doua luni, cativa lei.

Nu pot sa te invat sa pariezi printr-un raspuns aici. Trebuie sa te iei dupa multi factori: forma echipei, ultimele meciuri, jucatori disponibili, acasa/deplasare, motivatia fiecareia, ce are de castigat sau de pierdut, ultimele meciuri f2f, cum se descurca in competitia respectiva, ce tactici folosesc, sunt multe chestii.

| Drsss a răspuns (pentru Schelling):

Pentru unii este o dependenta, nu pentru toti, dar este.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Schelling):

Si pierzi o gramada de timp...

| Drimmero a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca nu te pricepi, da, vei pierde o groaza de timp. Sunt jocuri de culise facute cu nesimtire,, multe echipe au ca sponsor pe tricou cate o agentie de pariuri, alea pe final de sezon fac la blaturi pe care le sesizezi daca ai ochiul format, sunt detalii subtile prin care se dau de gol, dar si blaturi evidente.

Eu as inchide toate casele de pariuri cu toate ca uneori mai bag si eu, au facut afaceri din diferite sporturi.