| Anonimata345 a întrebat:

Hey Fetelor! Care este cea mai buna antrenoare de fitness de pe Youtube? Daca ați facut de la acea antrenoare aveți rezultate?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chloe Ting

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia e numa buna.
Nu e o antrenoare "buna".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord. Dar e cam sigura fată pe acre o știu in domeniu.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi fain sa fie mai multe fete pe la sala care trag tare. Eu dacă am văzut 1-2 maxim in 4 sali.
Eu am impresia că multe fac sala numai sa atragă atenția prin jurul lor. Cu decolteu și chestii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer sa fiu la salile pe la care am fost am vazut destule fete. Cam 60-40 rația barbati-fete. Dar care trag tare... putin, foarte putin. Multe fac numai abdomen si banda. A, si picioare. Majoritatea persoanelor care trageau mai tare pe care le-am vazut aveau ceva experiență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu care e cea mai buna antrenoare, că nu am făcut eu cu antrenoare pentru că sunt tip.
Părerea mea e sa fi atenta după cine te iei și dacă are un corp pe măsura și face cu greutăți mari, știe despre ce vorbește și nu a folosit implanturi.
Abby Pollock și unele power liftere și sportive mi se par bune.

Poți să asculți și de antrenori, sunt unii care te-ar ajuta mai mult de multe fitness models de pe.yt. cum ar fi Francis Courbron.
Cu cât au mai puțini urmăritori orice canal din industria fitness-ului cu atât sunt mai buni.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Eu ma antrenez cu ei. Imi place ca sunt exercitii usoare dar totusi te fac sa muncesti.
https://www.youtube.com/watch?v=gC_L9qAHVJ8&ab_channel=BodyProject