| alexxanonim a întrebat:

Hey salut TPU lamuriti-ma si pe mine ce ati alege intre sala si MMA adica avantaje si dezavantaje. si ce sport de contact este bun pentru bataie sau boxu e cel mai bun sau alt sport de contact sau MMA-ul e cel mai bun nu stiu ce sa fac pentru a invata sa ma bat as face MMA dar nu stiu care este mai bun dau funda!

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Acestea sunt sporturi, nu pentru bataie pe strada.multi campioni au luat-o in freza pe strada.stay calm batausule.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Pune dracului mana pe o carte, nu vezi de cate ori de repeti, ai o exprimare dificila si vocabular saracacios. Sporturile astea nu sunt pentru oricine, trebuie sa ai un psihic bun, tu nu esti pregatit.Nu ma contrazice, 6 ani de K1 vorbesc

| adilan a răspuns:

Degeaba faci sala, daca nu stii sa dai cu pumnu', MMA este exact lupta de strada. O sa inveti si lupta la sol si sa dai cu pumnu' si sa dai cu picioru'. Boxu' e bun, dar nu te ajuta asa de mult in lupta de strada ca MMA. Sper ca te-am ajutat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru adilan):

Cum sa fie degeaba? faci sala sa arati bine si sa fii sanatos, nu sa dai cu pumnul ca un RETARDAT

| adilan a răspuns:

Baiatu' a dorit sa se bata, nu sa arate bine, Cosmin86.

| Cosmin86 a răspuns (pentru adilan):

Si tu nu esti in stare sa dai reply la un mesaj, sa primeasca si userul caruia ii raspunzi notificare... pui comentariu general.