| Ely3434 a întrebat:

:* Am avut treaba zilele acestea si nu am putut sa cumpar bilete sau sa merg la meci. Cand e urmatorul meci Steaua-Dinamo? ( nu cel din seara aceasta ) Pe ce stadion? La ce ora? Cat ar costa bieletele? Dau fundita pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Ionitza_Cosmyn_1999 a răspuns:

Se joaca peste 1 luna pe national arena la ora 21:45 biletele costa 100 lei

sper ca te-am ajutat

| Ely3434 explică (pentru Ionitza_Cosmyn_1999):

100 de lei? Pe cat mai exact peste o luna ( pe ce data ). Nu sunt bilete mai ieftine? happy

| Ely3434 explică (pentru Ely3434):

Iti dau fundita daca imi raspunzi la intrebarile care ti le-am mai pus laughing)

6 răspunsuri:
| Ionitza_Cosmyn_1999 a răspuns:

Mai sunt si 50 lei
si peste o luna de astazi.Adica pe data de:27/04/2014 : 27 aprilie 2014

Funda?

| Ely3434 explică (pentru Ionitza_Cosmyn_1999):

Aa... Bine. Mersi :* Iti dau fundita :* Si cele mai ieftine sunt de 50 de lei?