| Loloannna a întrebat:

daca mananc dimineata un pahar cu lapte, si la ora 2:00 o cutie din aceea de capsuni, sau o felie de pepene roșu sau 2mere verzi si fac sport 2 ore pe si(dimineata o ora pe banda si seara o ora la sala)cat se slabeste pe saptamana, va rog eu frumos stiu ca se slabeste dar as vrea sa stiu cat, va rog frumos vreau raspunsuri cat mai clare, Dau FUNDA!,

1 răspuns:
| xButterflyxX a răspuns:

Cat slabesti depinde de organismul tau oricum eu ti-as recomanda ca fructele sa le mananci dimineata, caci e cel mai bine.Ai putea cosuma produsele degresate (iaurt, lapte), salatele cu rosii, ridichii, castraveti cu un pic de ulei de masline si otet(sau lamaie).Asa in timp vei vedea rezultatele.Ai grija nu e bine sa pierzi mai mult de 3-4 kg pe luna.