| Luck19 a întrebat:

Hey TPU.Ar fii mai bine sa imi iau bicicleta si accesorii sau sa imi iau o paleta de tennis (de camp (tenis de camp))? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Depinde de ce scop ai. Daca vrei sa faci doar un sport in care sa te menti in forma, sa te distrezi si in care sa arzi ceva calori bune ia-ti o bicicleta, ar daca vrei sa faci un sport de performanta la care trebuie sa respecti anumite reguli si un anumit program du-te la tenis de camp.Tu alegi.

2 răspunsuri:
| AllexTheWolf a răspuns:

E alegerea ta, nu a noastra, sfatul meu e sa iei ce iti place, dar dupa mine a-si lua bicicleta ( pentru ca eu ma plimb mult) tenisul nu ma pasioneaza.

| AlexutzzuAka a răspuns:

O bicicleta nu te-ar cam plictisi.Paleta de tennis si aceste sa vezi ca nu o sa ai cu cine sa joci. Funda pls