| kryss456 a întrebat:

Hey tpu...as vrea sa stiu si eu de ce Randy Orton nu a mai aparut in show-urile de wresting? adica nu l-am mai vazut de cateva luni nici in SMACKDOWN nici in RAW...ce a patit? s-a retras?:O:O

funda!happy

Răspuns Câştigător
| Alex714 a răspuns:

L-au suspendat pentru ca era la a 2-a sau a 3-a abatere...Numai stiu exact ce a facut.Parca era ceva de un test anti-dopping

| kryss456 explică (pentru Alex714):

Sti cumva pentru cat timp?sad

| Alex714 a răspuns (pentru kryss456):

Parca 30-60 zile cam asa 1 luna-2.

8 răspunsuri:
| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Parca l-au dat afara.

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

La-u suspendat pentru o perioada de timp.

| kryss456 explică (pentru MusicIsTheAnswer):

Si nu sti dc?:O:O

| MusicIsTheAnswer a răspuns (pentru kryss456):

Nu stiu..scuze.

| dani97 a răspuns:

Randy orton a fost suspendat 2 luni din cauza ca a folosit substante interzise pentru a 2 a oara. el este asteptat sa revina la summerslam sau la night of champions. deci cam intr-o luna il vom vedea inapoi, stai linistita

| Ciprian777 a răspuns:

S-a accidentat in meciul lui de la Extreme Rules impotriva lui kane si cred ca nu va mai reveni! Funda?