| SalvatoreLeon a întrebat:

Hey TPU!
Ce parere aveti in legatura cu cursul Instructor Fitness ( Federatia Romana de Culturism si Fitness)?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca vrei sa urmezi asta si esti sigur ca ti-ar placea pare ok, mai ales ca mie personal mi se pare ca salile de fitness incep sa aiba tot mai mult succes si o sa se tot caute antrenori. big grin si oricum, daca sa zic ca nu-ti gasesti post pe moment ai putea sa colaborezi cu Youtube si sa faci videoclipuri cu sport si sa iei bani si pe vizualizari. Nu-s multi dar vorba aia, ii iei nu-i dai.