| AndreiPrusacov a întrebat:

Hey, vreau si eu sa cumpăr o bicicletă full suspension în jurul a 5000 de lei. Există vreo bicicletă care să fie bine echipată la prețul acesta?
Intenția mea e să pot coborî pe drumuri de munte, să sar peste obstacole și să sar de la înălțime pe pământ (lucruri pe care le fac deja cu bicicleta mea hardtail, dar nu se ține foarte bine)
Dacă știți vreo bicicletă care să fie ok pentru prețul acesta ar fi minunat, mulțumesc.

1 răspuns:
| Micutzu_Iuly_1998 a răspuns:

Yati dq matiz esti terminat