| crissmay a întrebat:

Hi! TPU eu si inca cateva fete din clasa vom participa la un concurs de majorete organizat de scoala, in fine, dati-mi si mie niste melodii potrivite mai noi pentur a le putea remixa, fundawinkingwinkingwinking

3 răspunsuri:
| AlleXCs a răspuns:

Asculta tote melodiile lui Dj Aligator sau a lui Scooter...Is perfecte pentru majorete sau dans aerobia! love struck Stiu pentru ca si eu am facut coregrafia dansurilor pe care le-am prezentat la concurs love struck.Si chiar a iesit bine pentru ca melodiile celor doi sunt foarte dinamice big grin! Apropo SUCCES la concurs love struck!

| ZoeyMe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Kgjkth6BRRY
Perfecta pentru majorete.

| Kiky2 a răspuns:

Danz akuduro, cidihno rap de ramas, mohombi bumpy ride,