| starkiller98 a întrebat:

Hrisots a inviat! Nu stiti cand apare albumul oficial de la Panini Euro 2012 in toata tara fiindca in cateva orase deja a aparut:Timisoara, Valcea, Bucuresti si Iasi. Si daca stiti cand cam cat ar costa albumul fiindca stiu ca plicul va fi 2 sau 2, 5 si va contine nu 5 ci 7 stickere

1 răspuns:
| bogdan98tl a răspuns:

O sa apara in maxim o luna-doua in toata tara...asa se intampla mereu. Am citit pe undeva in jur 6-8 ron. Depinde de magazin.