| IonutSava a întrebat:

Hristos a inviat TPU! Am si eu o nelamurire. S-a anuntat aparitia unui album UEFA Euro 2012. Stiti cand va aparea la noi in Romania si cat vor costa stickerele si albumul? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Budyboo a răspuns:

Oricum atunci cand vor ajunge si pe la noi gasesti la chioscuri de ziare si stikerele vor costa 50 bani (asa costau pentru champions league). Dar in Romania s-ar putea sa apara dupa ce se va termina euro 2012

Răspuns utilizator avertizat