| AFR81 a întrebat:

Https://www.sensilab.ro/bootburn-intensive
Dau rezultate, cumulat cu efort fizic destul de intens, aceste bootburn-uri sau e ca si cum nu le-ai lua?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suplimentele astea iti cam scad pofta de mâncare. Altfel nu vad rostul

Eu cred cã apa si cafea neagra(farã zahar/lapte) si un B/mineral complex tot e mai bun. Si un supliment calumea vegan ar fi mai ok, pentru efort fizic intens, macar iti iei si tot ce trebuie:
https://www.bulkpowders.co.uk/complete-greens.html (Nu sunt affiliat cu ei, dar sunt cea mai ok firma de suplimente parerea mea, Nu toate porcariile din RO) dai niste bani, dar meritã.

Eu am vazut rezultate cu postul intermediar.

| 1231242 a răspuns:

Salut!

Doar uitându-mă la preț, îmi dau seama că e porcărie.