| timidu89 a întrebat:

Iar cu Ianis jucam? Jucam din start in 10. Voi ce parere aveti? Nu are valoare, ce daca tasu a fost Hagi?

28 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pfoai, noroc cu antrenorii de pe TPU, altfel nici nu ajungeam la Euro.

| Mindfulness a răspuns:

Uite că, chiar el ne-a salvat și calificat laughing ce ironie.

| timidu89 explică (pentru Mindfulness):

Da, dar Puscas e terminat.

| suntserios a răspuns (pentru timidu89):

Muhahaha, ai vazut ca ala de care te-ai luat prima data a jucat bine ai zis sa treci la altul?

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Presimt ca pierdem cu 2-1

| 1onur a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

2 goluri dăm și va da și Ianis un gol.

| Cipi1212 a răspuns:

Ianis este încă tânăr.

| 1onur a răspuns:

îi bate -_-

2 goluri România 1 gol îl dă ianis Hagi.

| 1onur a răspuns:

Ianis este un băiat bun eu zic sal lăsăm în pace el nu este tatăl lui și are o presiune imensă pe umeri lui uitațivă sa vedeți ce spune în reportaje câți iau spun nu mai de rău și mereu la comporta cu tatăl lui și a primit buling și la Schoală și pe teren de fiecare dat ianis este ianis Hagi este Hagi băiatul nu are nici vina că nu a putut ajunge pe urmele tatălui lui este un băiat de nota 10 și foarte frumos educat și respect-o și se de vede din felul lui natural de a fi cine este el cu Adevărat ianis.

Eu n-am pretenția de la el sa joace pre cu tatăl lui am așteptarea că toți să fie o echipă unită și să joace toți egali nu unul Pentru el și celălalt să iasă doar la faze toți să joace sincronizați și câștigă.

2 goluri dăm astăzi și unul îl va da ianis.
Va spune fratele vostru

| 1onur a răspuns:

Ianis este constrâns de imaginea pe care trebuie să o apere și pe al tatălui său el pe umeri lui are multe responsabilități și să vede că este un om cu Adevărat cu inima și sufletul bun nu este că alți fotbalist drogați boschatari alcooliști prin cluburi discoteci femei gagici. Băiatul ăsta se ține cu toată puterea lui de fotbal și sa văzut asta in data lungul timpului performanțele lui pe teren încă este extreme de tânără Ianis și mai are până ajunge pe urmele tatălui lui chiar și așa este un fotbal Adevărat și un om bun.

| 1onur a răspuns:

Mai avem un gol de dat băieți

| 1onur a răspuns:

Și pe ăla să-l de-a băiatul meu ianis Hagi

| 1onur a răspuns:

Dacă dădea în invidiosul ăla de Drăgușin pasa aia Ianis al meu dădea gol 100la100%%% a dat el că boul... In fine dăm și al doilea gol și terminăm pentru azi 2:1 Romania

| timidu89 explică (pentru 1onur):

La 1-1 suntem calificați. Dar dacă terminăm pe 3 picăm cu Franța

| 1onur a răspuns (pentru timidu89):

Sa dăm și al doilea gol sâmi iau pica de la belgieni
-_-

Dacă ajungem sa jucăm cu Franța Kylian Mbappé da nu mai el 2 goluri ce echipa au ăia jale... Nicio șansă cu ei sa câștigă doar daca se accidentează jumate din echipa lor atunci putem da un gol.

| 1onur a răspuns (pentru timidu89):

Cu Franța cine pică are un meci dificil.

| timidu89 explică (pentru 1onur):

Da, clar!

| 1onur a răspuns (pentru timidu89):

Mi-au scos băiatul de pe teren 1:1 se termină alt gol nu mai vine nici pentru ei nici pentru noi. Ce frumos i-a dat craci lui ăla acolo ianis hop era să ne și faultăm singurii portarul Nostru a prins puțin efect laughing) la mingea aia de jos

| timidu89 explică (pentru 1onur):

Pe 1 am terminat

| 1onur a răspuns (pentru timidu89):

Suntem forța boss ba câtă oftică ba pe ăla n-a dat bă pasa aia lui ianis gol era mă ăla gol era ăla 1000000%%%%%% gol dădea ianis era singur acolo la fracțiune de secundă știm cum o șuta pe ăia ianis? Portarul stătea pe loc...

| timidu89 explică (pentru 1onur):

Rațiu sau de Dragusin zici?

| 1onur a răspuns (pentru timidu89):

Drăgușin ăla da na dată ba oftaicul pasa aia bă n-a dat era golul lui Ianis ăla

| 1onur a răspuns (pentru timidu89):

Rațiu a tras și el da era o poziție mai grea sa văzut...ce fel ținea mâna săracullaughing)

| 1onur a răspuns (pentru timidu89):

Denis Drăguș (ofticatul)

Al doilea șut pe poartă la nat bine a fost torpilă am zis că a dat-o al dracu ofticat până la urmă da mai era puțin...

| 1onur a răspuns:

Era liber băiatul meu doar pas și el dădea golul atâta

| Alexalex1000 a răspuns:

Ianis Hagi mai are timp destul, și taicaso Gheorghe Hagi pe la 30 a început să joace bine să fie auzit international

| suntserios a răspuns (pentru Alexalex1000):

Da, fix la 30 a inceput sa fie auzit international, de aia la 25 ani juca deja la Real Madrid nu?

| timidu89 explică (pentru Alexalex1000):

Nu isi mai revine la forma dinaintea accidentarii niciodata