| Katoky a întrebat:

Imi place sa practi sporturi (is fata am 11 ani)ce ziceti de inot? ar fi bine sa practic acel sport decat haltere? halterele le practic de 1 luna deci ce sa practic inot sau haltere?

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa parctici inotul, pentru ca daca ridici haltere o sa faci muschi, iar fetele cu muschi nu sunt chiar atat de frumy!

11 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Inotul este cel mai recomandat sport pentru dezvoltare. Iti dezvolta si masa musculara si inaltimea.

| Roxin a răspuns:

Recomand inotul.Pt o fata halterele sunt prea dure.Mai ales la varsta ta.Practicand inotul vei avea si un corp frumos, bine contura, plamani dezvoltati deci sanatate. O zi buna!

| Kyrie a răspuns:

Wow m-ai dat pe spate laughing

| BlackFuneral a răspuns:

Da e bine.Eu fac inot de la 4 ani(cu intreruperi) dar ai grija ca o sa latesti in umeri.

| BissiBee a răspuns:

Eu spun ca mai bun este inotul! Este sportul meu preferat big grin si il si practic!

| labontdumitru a răspuns:

Fa inot

| oNNeRuNN a răspuns:

Pai tias recomanda innot pentru ca la haltere.
e adevarat faci corpu calumea da. faza e ca daca ai 11 ani nu e chiar bine.innotul e mai bunwinking

| Deeutza2012 a răspuns:

Eu zic inotul o sa te dezvolti mult mai bine...parerea mea. Dar trebuie sa iti place si tie

| dulcemariafan a răspuns:

Eu zic sa practici inotul ca este mai sanatos la 11 ani decat halterele.Inotul iti foloseste mai mult in viata, parerea mea.

| lunetistulnr1 a răspuns:

Inot!
Nu cred ca ii se potriveste unei fete sa practice HALTERE.
Halterele mi se par pentru barbati!
Practica inotul deoarece te as. sa cresti in inaltime...

| valika2012 a răspuns:

Cred ca pentru o fata ar fi mai bine inotul, deoarece iti modeleaza silueta foarte frumos, pe cind halterele iti formeaza niste muschi ce nu e caracteristic in mod normal pentru fete...