| Alyyn13 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi despre cum as putea face ca mana mea sa-mi creasca pentru a putea tine bine de mingea de handbal...sau cel putin cum as putea sa o tin mai bine...Multumesc antincipat!

Răspuns Câştigător
| danigandestedestept a răspuns:

Ai stat in cap vreodata
stai in maini de data aceasta palma ta se va lati di degetele iti vor creste eu sunt baschetbalist si asa am reusit sa tin mingea pentru sleam fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| ΛᄂΣX a răspuns:

Nu cred ca exista vreo solutie, e o chestie pe care nu poti sa o controlezi

| daniel_8163 a răspuns:

Greu de raspuns.Din cate banuiesc nu cred ca ai nici o sansa de reusita.

| roxanika97 a răspuns:

Nu poate sa-ti creasca peste noapte ai rabdare si eu fac handbal si eu la inceput am avut aceeasi problema
daca tot nu reusesti si tot o scapi din mana puneti niste clistar pe minge

| uite aici a răspuns:

Salut man...da-mi si mie funda

| Alice090_5864 a răspuns:

Si eu joc handal si am aceiasi problema. Profesorul mi-a spus ca cu timpul imi va creste mana. Momentan incearca sa prinzi mingea cu doua maini pentru. ca asa e cel mai simplu si esti sigur ca nu scapi mingea.