| pamant a întrebat:

Îmi puteti da o fifa usor de descarcat si frumoasa?

7 răspunsuri:
| Ioan_Rafa_1988 a răspuns:

Fifa 08 e cea mai usoara de descarcat si se cede bine pentru timpu ala care este

| Dinamovistul101 a răspuns:

Fifa 08, daca vroiai PES iti dadeam eu LINK pentru PES 2010 e foarte usor de descarcat si de instalat big grin

| florinflorin99 a răspuns:

Fifa online 2

| TheRunner a răspuns:

Eu zic ca e fifa 10 l-am descarcat in mai putin de 3 min (depinde de pc/laptop)

| para001 a răspuns:

Fifa 07

| XTreme00 a răspuns:

Cea mai usoara este de jucat Fifa 2007, de descarcat Fifa 2008 si cea mai frumoasa (o am evident pentru ca sunt "amator" de Fifa) este Fifa 2013.Aloha!

Întrebări recente