| AndreiAs02 a întrebat:

In 2013, la wreslemania 29, cine a castigat, John Cena sau The Rock?

Răspuns Câştigător
| vegeta a răspuns:

John Cena a castigat astept fundita big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru vegeta):

Esti femeie de vrei fundita?

| vegeta a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai ba da e treaba magarului de unde bea oile apa? nu nu sunt fetita daca tot mori de curiozitate da acum daca am zis fundita inseamna ca esti fetita da asa e mentalitatea ta cam proasta ar trebui sa mai te documentezi inloc sai rasp la baiatu ala referito la intrebare tu ai intrat sa com la mine ca am scris eu fundita laughing ce panarame de omaeni oh go on...

| Cosmin86 a răspuns (pentru vegeta):

Da, daca ai zis "fundita" sau "funda" in niciun caz nu mai esti barbat si ai scazut enorm in ochii celorlalti ( poate doar in ochii unor copii mici retardati nu scazi ).

Uita-te la utilizatorii de top ai site-ului, NICI UNUL nu foloseste asemenea cuvinte PENIBILE.

Si nu-i raspund ca nu am chef, eu NU RASPUND pentru funda ( si totusi sunt printre primii pe site ).

Copil mic si PENIBIL, cere fundita si mai are pretentia sa fie barbat

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

John Cena a castigat la Wrestlemania 29.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CM Punk.

| Havok83 a răspuns:

The rock a castigat

Răspuns utilizator avertizat