| Mihai87 a întrebat:

In Romania Ronaldo are mai multi fani decat Messi! De ce oare? Sa fie din cauza ca aici sunt foarte multi cocalari si manelisti care il apreciaza pe figurantul ala?

9 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

S-ar putea.

| NuMaContrazice a răspuns:

Probabil...laughing
Eu oricum nu am treaba cu fotbalul, dar nu il pot suporta pe Cristiano Ronaldo.

| bunicisibuni a răspuns:

Fiecare ține cu cine vrea. Oricum nici ideea ta nu ar fi exclusă.

| ilovemyphone a răspuns:

Ronaldo nu e un jucator bun, ba chiar deloc, sincer il prefer pe messi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, Ronaldo e mai bun ca Messi.Sunt foarte multi hateri care il urasc pe Ronaldo, atat in Romania cat si in strainatate(ca tine).Cum zicea cineva mai sus fiecare tine cu cine vrea.Crezi ca Messi nu are fani manelisti?laughingDeci.e o intrebare idioata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună întrebare. laughing Chiar dacă nu-i aşa. Adică, românii se dau după " ceilalţi ", iar cum Messi e cu mult mai apreciat decât CRonaldo în străinătate, cred că şi-n România e la fel.

Răspuns utilizator avertizat