| Anonim6666644 a întrebat:

Intr-o lupta de strada 1 vs 3 ai sanse sa castigi daca practici taekwondo sau kickboxing?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu.
1vs3 e prea mult, poți să fii și Jackie Chan că tot îți iei bătaie.
P.S: Doar dacă cumva nu ai ochi și la spate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Daca nu sunt antrenati, crezi ca le trebuie mai mult de un pumn bine dat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut o data 1 vs 20 de tipi. el se dadea incet incet in spate si aia ca gainile unul langa altul. dadea un pumn cadea 1 dadea un pumn cadea 1. deci, conteaza cat de antrenati sunt cei 3. pana acum cateva luni am crezut ca astia slabuti asa nu au cine stie ce putere laughing, pana mi-am luat una sanatoasa in gura de la unu la antrenamente. el e mic pe langa mine dar nebunu a facut 4 5 ani box parca, si stie sa dea. cum am zis, daca esti antrenat si stii unde sa dai, mai mult de 1 nu trebuie, in caz de celalalt nu stie nimic.

| MrAlex a răspuns:

Da, nici nu se mai pune problema. Se pune problema daca si cei 3 practica un sport de contact

Întrebări recente