| Paranormal12 a întrebat:

La basket daca ai prins viteza si vrei sa ii iei mingea si il atingi la umar si el este mai mic si se dezechilibreaza dar nu cade, adica se duce mai un pic intr-o parte este fault?

Răspuns Câştigător
| KonanYahiko a răspuns:

Nu, nu este fault. Imi pare rau ca te deranjez. Am aceeasi problema la ora de sport si oricum la mine in clasa toti sunt "Paranormali". Oh! Imi pare rau! Sincer nu am vrut sa spun acest cuvant gandindu-ma la numele tau de utilizator... Imi pare foarte rau. Dar este singurul cuvant potrivit pentru ei.

10 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,este fault, desi la fotbal s-ar fi considerat ca a fost umar la umar.

| xDr0gs a răspuns:

Este corp-corp (corp la corp) deci nu, nu se pune ca fault!

| Flory1243 a răspuns:

Chiar si daca il atingi cu un deget este fault.

| Paranormal12 explică (pentru Flory1243):

Te rog frumos fara mistouri!

| Flory1243 a răspuns (pentru Paranormal12):

Tu crezi ca te iau la misto.Fac basket de 3 ani si crezi ca nu stiu? corp la corp o fi dar daca atingi pe cineva putin la umar este fault ca ai vrut sa iei mingea si l-ai lovit pe adversar.

| Paranormal12 explică (pentru Flory1243):

Pai si eu ce am zis.El era mai mic si de asta dar celalalt jucator nici macar nu l-a lovit.El singut s-a dezechilibrat.

| Flory1243 a răspuns (pentru Paranormal12):

Pai atunci nu este fault.(corp la corp) lateral

| crisstian79 a răspuns:

Da

| Raduser a răspuns:

Da este fault si doua aruncari la cos pentru cel care a fost,, victima" faultului.

| Catanovici_Cosmin_Cristian_1990 a răspuns:

Nu este fault!

Întrebări recente