| heos a întrebat:

La cati ani ste bine sa mergi la sala?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incepand de la 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face sala de la 14 ani in sus dar iti recomand sa mai astepti pana la 17-18 ani pentru ca, corpul e in dezvoltare si in crestere continua dar poti face exercitii si poti sa alergi mult daca vrei sa mai dai jos! Multa bafta

| kitykity a răspuns:

Eu as zice de la 18 ani in sus, fiindca atunci este cel mai bine, nu cand esti copil, cand esti copil poti sa faci alergari, exercitii fizice, etc.

| reneesmerenee a răspuns:

Eu merg de la 13 ani dar nu fac exercitii grele ce sa imi faca rau poti merge de pe atunci ca sa ai un corp frumos ...mergi la sala pentru mușchi si masa musculara daca ai sunci si din alea mergi la aerobic sau ceva