| Eron a întrebat:

La facultatea de educatie fizica si sport se face chimie organica? Si daca da cam la ce nivel, pentru ca banuiesc ca nu se face la fel de mult ca la facultatile de chimie sau medicina sau farmacie, nu?

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu am facut IEFS dar nu are cum sa se faca la nivel de facultate de chimie, medicina sau farmacie.

Faci niste notiuni de chimie organica cat sa te ajute sa intelegi pe viitor anumite principii legate de functionarea organismului uman.