| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

Legat de sport si venind vorba de wrestling nu prea am fost asa atent saptamanile astea ce naibi s-a intamplat cu echipa Kelly Kelly & Eve Torres? De cand este Eve in echipa cu Beth Phoenix? Ce s-a intamplat imi puteti explica? Si inca ceva ce e cu Maria aia cu care face Kelly echipa acum?
Funda pentru intrebarile mele!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sawII a răspuns:

Salut,

Eve Torres s-a alaturat grupului John Laurinaitis si a devenit heel.

Ai aici o explicatie despre ce vrea WWE sa faca http://www.wrestlebook.ro/......u-din-wwe/