| AlexXs20 a întrebat:

Ma adresez cunoscatorilor: Ma gandesc sa ma apuc de sala si as vrea ca intr-un an de zila sa ma formez bine de tot...ce ziceti se merita sa iau steroizi?

5 răspunsuri:
| nBlade a răspuns:

Incearca suplimentele din strainatate..Nu (se) merita sa iti distrugi sanatate pentru cateva kilograme de muschi. O alimentatie buna, odihna, suplimente si exercitii bune te vor ajuta sa te dezvolti muscular frumos intr-un an. Daca totusi nu vrei sa ma asculti nu-ti pot recomanda decat winstrol injectabil.Un ciclu de 3 luni si o alimentatie hiperproteica..Insa daca folosesti suplimente de la Universal vei pune frumos..Incearca Natural Sterol+ Animal Pump+ Animal Pak si o proteina cu peste 70 % proteina

| nBlade a răspuns:

Apropo daca ai sub 20 de ani i-ati gandul de la steroizi...

| AntrenorFitness a răspuns:

Nu-ti distruge sanatatea cu steroizi anabolianti.
Un program bun de antrenament, unul si mai bun de nutritie, odihna si suplimente de calitate iti garanteaza succesul si o viata sanatoasa.
http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

| dragonuaka47 a răspuns:

Steroizi nu trebuie luati de catre incepatori, asta e sfatul unui cunoscator!

| florynmondialul a răspuns:

Altii scriu mult dar prost nu te lua dupa ei! poti sa te formezi si fara steroizi si chiar bine dar trebuie sa ai 5 mese pe zi bogate in proteine, odihna minim 8h, antrenament bine pus la punct si niste suplimente de calitata un serious mass cu ceva creatina pe langa sau daca nu vrei sa depui si grasime incearca un concentrat proteic de exemplu whey si sigur ai sa fi uimit de cat o sa cresti! sper ca te-am ajutat