| Nemuritorul11 a întrebat:

Ma ajutati nu stiu cum sa fiu portar mai bun va rog ma ajutati dau funda la cel care raspunde primul

Răspuns Câştigător
| AndreiP98 a răspuns:

Simplu: Exerseaza: Joaca mult, asa o sa iti imbunatatesti viteza si reflexele. Altfel nu o sa reusesti.

2 răspunsuri:
| YoGxG00 a răspuns:

Da. Si eu ma gandeam la acelasi lucru ca si Andrei98. Poti sa incepi cu lovituri libere, corner si penalty. Astfel iti poti dezvolta reflexele. Si eu sunt portar si nu eram prea bun la inceput, dar am exersat foarte mult, mai ales penalty.

| Goaga_Grigoras_1998 a răspuns:

Trebuie sa faci multe musculatura si ai nevoie de un antrenor bun care sa stie sa te invete ce trebuie.
Exerzeaza foarte mult si succes!