| TheDarkQeen13 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine, vreau sa am picioarele mai groase ce sa fac? nu vreau la muschi.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să te accepți așa cum ești!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| TheDarkQeen13 explică (pentru Legiuitoarea):

De parca tu esti perfecta... si are dreptate Vasilica95.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Bună.
Domnișoară lasă atitudinea asta cu mine.
NU este nimeni perfect, nici eu, nici tu și nimeni.
Alergi în van... să ajungi în neant!
@Vasilica95, nu mie trebuie să-mi răspunzi, un pic de atenție!
Pa, pa.

| Doηηa a răspuns:

Treci mai des pe la fast food-uri, sa vezi ce buci si fund faci.
A, sa nu te sperie celulita si vergeturile dupa.
Tu nu vezi ca toate se chinuie sa fie "ca trase prin inel"?
Treaba ta, sa nu regreti mai tarziu.

| Ichnat a răspuns:

Cee?
Daca nu e muschi e grasime...

| Aηdяєєa a răspuns:

Alergand. Alergatul iti mareste masa musculara, deci iti ingroasa picioarele.
Dar nu alergat de viteza, ci de rezistenta. Adica alergi incet greutatea sa o lasi pe degetele de la picioare.

| Saammyyy a răspuns:

Depinde ce virsta ai. de fapt nu cred ca ar fi nevoie sa fie mai groase. oricum pe parcurs te vei ingrasa.dar daca nu viziteaza fast-foodurile si nu facea nimic big grin si vei vedea ca grasimea nu e cel mai frumos lucru.)) dupa ce te vei ingrasa va fi nevoie de mullte exercitii pentru a face muschi/a slabi.

| bogdanelme a răspuns:

Daca vrei sa le ai mai groase si nu vrei muschi ar trebui sa te ingrasi.