| hotdog444 a întrebat:

Ma dor mainile de la ghidonul de bicicleta, mai exact palmele.
Știe cineva ce as putea face? Sa îmi pun mănuși?

4 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Sunt manusi speciale, acelea fara degete.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, ar trebui să îți pui mănuși speciale pentru ciclism, dacă practici acest sport foarte des.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti purta manusi speciale pentru biciclisti, sau poti infasura niste "carpe" de bumbac direct pe ghidon.
"Deseori le infasor in ghidolina sau mansoane de burete pentru priza mai buna si confort sporit."

https://www.ciclism.ro/2011/11/18/cu-coarne-sau-fara-coarne/

| ReddY25 a răspuns:

Da,pune-ți

Întrebări recente