| sabin89 a întrebat:

Mai sunt trei ore și jumătate. Cine credeți că va câștiga finala?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

O vor câștiga: Cei mai buni!

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spania

| sabin89 explică:

Eu am bănuiala că bate Anglia. Am văzut evoluția pe care au avut-o englezii la acest turneu, din bine spre mai bine.

| sabin89 explică:

Fără comentarii!

| Holiday a răspuns:

Fotbalul se intoarce acasa.

| sabin89 explică (pentru Holiday):

Adică la englezi

| Holiday a răspuns (pentru sabin89):

Exact.

| ReddY25 a răspuns:

Spaniolii

| untu a răspuns:

Spania
! Cu 2-0!

| LisaJulie a răspuns:

Spania 95%

| Yaesmin a răspuns:

De ce tăurașul meu, nu vorbește cu GoldenZenith? crying

| Yurisa a răspuns:

Spania e singurul răspuns corect

| 1onur a răspuns:

Spania marchează 2 goluri bune.

Englezi pierd.

| UnchiulRamiz a răspuns:

Spania sigur

| Sachiroo a răspuns:

Spania clar. Anglia a a avut o evoluție foarte proastă. Abia a câștigat cu Serbia, a făcut egal cu Slovenia și Danemarca. Pe Slovacia a bătut-o la limită, după ce a egalat-o cu greu cu un minut și jumătate înainte de final. Slovacia, care are un lot de aproape 10 ori mai puțin valoros, aproape că elimina echipa asta de 1, 5 miliarde de euro. De Elveția au trecut, ca
urmare a prostie lui Akanji, care și-a luat un avânt foarte mic, precum Stanciu în meciul împotriva Kosovo, și era clar că va trimite în stânga portarului. Nu știu de ce presimt că la fel ca în finala ultimul turneu, se va ajunge la penalty-uri, unde va câștiga Spania. Sunt sigur că va continua "blestemul" Kane.

| SunsetTrance a răspuns:

Categoric Spania, gandeste-te ca jumate sunt la Real Madrid, si jumate sunt la Barcelona: ambele in top 5 mondial la cluburi

| 1onur a răspuns (pentru SunsetTrance):

Îți dă-i seama ce echipă au să spui că pierde în fața la Englezi fără nici o îndoiala marchează 2 goluri Spania 100%la100%%%%%%%