| adina5adina a întrebat:

Messi sau Ronaldo? Care este cel mai bun fotbalist din lume din toate timpurile?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista cel mai bun,există câțiva care au foarte foarte buni in ceea ce au jucat, Pele, Maradona, Messi, Ronaldo, Ronaldinho, Hagi au făcut istorie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maradona

| gabicoo a răspuns:

Dobrin.

| ReddY25 a răspuns:

1000% Messi

| FreddieM a răspuns:

As zice Maradona, era un talent natural. Hai sa recunoaștem, nu era,, robotizat''ca cei actuali, monitorizați, cu programe speciale ca să le pitentieze capacitățile, cu nutriționisti si pentru dieta perfecta. Ala era capabil sa alerge 90 de minute după o băută cu băieții, și sa mai dea și vreo doua goluri.
Ps:Nu-s fan Maradona, va chiar nu-mi place fotbalul, a fost doar o părere obiectiva.
Cheers

| Cipi1212 a răspuns:

Ronaldo

| KovacsB a răspuns:

Ronaldinho

| Cinic a răspuns:

Acum este haland!

| ninuku a răspuns:

1. Cristiano Ronaldo 818 goluri
2. Josef Bican 805 goluri
3. Romario 772 goluri
4. Lionel Messi 785 goluri
5. Pele 757 goluri
6. Ferenc Puskas 746 goluri
7. Gerd Muller 734 goluri
8. Ferenc Deak 576 goluri
9. Uwe Seeler 575 goluri
10. Tulio Maravilha 575 goluri

| IL0VEDINER0 a răspuns:

De Bruyne, Cross.
Multi se uita la cine dă gol, insă doar cei care au jucat fotbal la viata lor stiu de " regizorii" din teren