| Frunza_Georgiana_Paula_1999 a întrebat:

Mi-am cumparat astazi o pereche de role si au rotile albe oarecum transparente sunt de silicon?

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Eu am skateboard cu roti din silicon presupun ca nu e diferenta intre ele. Cele cu silicon nu sunt transparente ca sticla, seamana la textura precum cauciucul poti sa le simti in mana cand le strangi ca nu e plastic nu e la fel de dur siliconul e relativ moale si are o prindere mai buna cu asfaltul nu aluneca cum aluneca plasticul.

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Depinde...