| BaidocBeni2 a întrebat:

Mi-am cumparat bmx si vreau sa invat scheme! Si eu cum locuiesc la sat nu am posibilitatea la rampe sa ma ajute cineva va rog frumos dau funda! (Stiu cateva scheme dar nu prea faine)
Si sa-mi zica cineva cum trebuie sa fie bmx-u (saua jos cu frane fara cu peguri fara peguri va rog frunda)

2 răspunsuri:
| Ursu_Artur_1999 a răspuns:

Fara frane, cu jaua jos, fara peguri. mansoane lungi.

La Trick-uri trebuie sa ai rabdare, sa stii bunny hop inalt!

Bmxul meu file:///C:/Users/Ursii/Desktop/37149383_1_644x461_bmx-eastern-tramp-custom-bucuresti.jpg

| BaidocBeni2 explică (pentru Ursu_Artur_1999):

Multumesc dar nu stiu cum sa imi dau franele jos! Ca am de vreo luna bmxu
mi se pare ciudat! Nu stiu ce sa fac? straight face