| MessiTheBest99 a întrebat:

Mie imi plac oamenii astia :Messi, Bear Grylls, CM Punk, Shakira, Dwine Jonson. Voua ce oameni va plac si de ce?

Răspuns Câştigător
| EuMiruna19 a răspuns:

Shakira e foarte frumoasa si cu o voce splendida. love struck Mccoy este plin de tatuaje si il ador :X Smiley este foarte amuzant cu o voce foarte frumoasa la fel si deMoga. Andy, Andra, Petre sunt corecti in juriu, Andy este un bun actor, andra are o voce frumoasa, se imbraca superb, si o voce super si Mihai Petre, mai rau cum e el e un dansator foarte bun ..si orce juriu are nevoie de un "om mai rau". Si delia, are o voce splendida, doi ochi albastri misto; x se imbraca frumos si este superba si amuzanta!? Funda?!

1 răspuns:
| bogdan98tl a răspuns:

Messi-pur si simplu e cel mai bun din lume la ceea ce face
The Rock- un actor foarte bun
Alex Velea- imi plac melodiile lui
Luminita Hutupan- cel mai bun portar din toate timpurile
John Cena- foarte carismatic

Stiu ca par stupid ca i-am pus si pe John Cena si pe The Rock dar... daca ar fi sa aleg il aleg pe John Cena.