| anonim_4396 a întrebat:

Ne lasa de mâine sa intram în agențiile de pariuri fără pașaport?
Ce spuneți de meciurile astea?
Real Madrid-PSG - solist

Manchester City- Sporting - 1 pauza/1 final
FC Porto-Lyon 1 solist
Ce șanse sunt de câștig?
Voi ce pronosticuri pune? Dati-mi si mie niște idei, ca nu am mai jucat de mult, as vrea sa joc pe 50 de lei.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Real madrid - psg (DNB2 sau Cmmd 2)
Porto-Lyon (Dnb 1 sau 1x)
Bodo - Alkmaar (G1+)
Slavia P. - Lask (1x)
Atalanta - Leverkusen (O1+)
Betis - Frankfurt (1x)
Astea mi se par cele mai ok. N-as pune pe City, au deja 5-0 dat in tur si cota prea mica.

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Ce indeamna DNB2 și Cmmd2? Dnb1?

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dnb (winner) - sa bata o echipa, in caz de egal iti da cota 1
Cmmd - cine merge mai departe

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Eu zic ca bate real, porto și real. La toate merge 1 solist, sau psf1

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa risti, sigur. Pui cum consideri.

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Da,cu bani putini trebuie mereu sa riști când pariezi, ai nevoie de cote cât mai mari

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

50 lei nu prea sunt bani putini sau depinde cat de des pui. Nu-ti zic ce sa faci, dar asa ca un sfat:
Daca vrei profit pe termen lung, as sugera cote mici cand joci pe sume mai mari. Ca n-o sa ajungi sa traiesti niciodata din pariuri, dar asa macar o sa faci destul de des bani de o cheltuiala daca ai grija si daca te pricepi, desigur. Daca nu, mai bine joci doar de distractie pe bani putini din cand in cand sau deloc.

22 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din ce s-a spus la televizor, pe surse, probabil ca se va putea intra, desi inca nu am vazut un anunt oficial si nici in M.Of. nu a fost publicat actul oficial.

| darrio2007 a răspuns:

Se intra pana acum cu pasaport? Curios!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

In agenții nu te lasă să joci fără Green Pass.
Curioșii mor repedewinking

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai referit la pasaport. Cel pe care il stim cu totii. De azi nu-ti mai trebuie dar tot trebuie sa ai peste 18 ani.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Am scris prescurtat.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Green Pass este prescurtat? Mă iei de fraier, copile?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Green pass nu e prescurtat, dar pana azi, se întra în agențiile de pariuri doar cu el, nu te lasă să pariezi, la fel și în Mall nu te lasă să intri fără el. Ai noroc ca imi ești simpatic ca îți arătăm eu ce copil sunt laughing
Oricum nu mai contează, acum se poate întra fără el peste tot, chiar și la CINEMA.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, cate zile de 9 martie ai la activ, de cand te-ai nascut? De curiozitate.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

31.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai ca imi dadusem seama cu cine stau la discutii. Esti tot mic.
Ultimele cuvinte sunt o amenintare? Cam asta reiese.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ești prea arogant și frustrat ca să fi amenințat, deja începi sa te simți prea important și la tine nu e cazul. Acuși îți vine pensia și o dai in arfe cu noi happy

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa, si? Mai am pana la pensie.
Eu o apuc. Tu, nu cred.
Poti vedea varsta mea la profil. Inca o dovada din partea ta ca nu cunosti omul cu care vorbesti. O seara frumoasa, tinere!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Te cunosc foarte bine chiar laughing ești foarte frustrat, îți versi mereu frustrările pe mukti useri care nu au același sistem de valori ca tine. Dar eu nu am nimic cu tine, nu te mai agita, și pierde timpul aiurea, doar ești prea matur, cel mai matur de pe scaunul tăuhappy

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca esti amuzant!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-a terminat. A iesit si Rafila si a spus ca s-a terminat. Citeste si aici: https://bit.ly/3sRogJe

| Brizbriz a răspuns:

Da, buna idee, maine ies si eu si iau un bilet la loto, nu am mai luat de mult, 5. 5lei, merita

parca ma vad, ca, castig milionu' de euroz, apoi vin rusii, moama sa vezi ce bat la ei dupa aia