| Ghui a întrebat:

Nimeni din neamul meu nu este mai înalt de 1.70 însă eu am 1.80. Nemulțumitului i se ia darul însă chestia e că de când mă știu sunt slab mort și cu grăsime pe talie și burta. Sincer nu as vrea sa incerc sa slăbesc că deja mă ia vântul la cele 55 kg ale mele. Daca fac sala și mă dezvolt, grasimea de pe talie se va egaliza cu restul corpului și va arata mai normal? Parca am o umflatura apoi pauza și apoi urmează fundul. Femeile au zonele astea legate

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Renunta o perioada la Zahar si Faina si apuca-te doar sa alergi, o sa imi multumesti peste o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă faci sală vei reuși să crești în greutate prin masă musculară, astfel încât chiar dacă vei mai slăbi din grăsime ulterior, să nu te bată vântul. Ce ești tu acum se numești skinny fat.