| Globalul a întrebat:

Nu prea am energie im ultima vreme când merg la sala, se poate din cauza sexului? In ultimu timp cam am făcut o in fiecare seara de câte 2 3 ori!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa vezi dupa ce treci pe steroizi, ce linistit o sa fii! laughing

| sierra1 a răspuns:

Da Casanova, am ințeles vrei să te lauzi și n-ai cui!

| Frank51 a răspuns:

Ori asta ori din cauza alimentatiei, sau chiar a somnului.

| BlondaBlondii a răspuns:

Energia sexuala are si ea rolul ei. Nu este bine sa te epuizezi contininuu, acea energie trebuie sa se adune inainte sa o eliberezi.Ia-o incet.

| DauFundaBro a răspuns:

Ia baga te pe steroizi sa vedem daca mai faci tu sex de 2-3 ori pe zi laughing obositule.