| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Nu știe nimeni vreun Post TV din EGIPT pe care o sa se difuzeze începând din aceasta seara meciurile de la Campionatul European EURO2020?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ai laptop cu tine? asigura-te ca ai wi-fi in hotel sau unde stai tu si cauta live stream-uri de pe net, dar e imposibil sa nu aiba aia un program de fotbal ca si aia sunt nebuni dupa el.

| dannyel86 a răspuns:

Se poate vedea pe beIN Sports.

| Zuzu1991 a răspuns:

Https://voyo.protv.ro/ am auzit la tembelizor azi dimineata ca or sa o puna cu FUTball-u' de diseara
daca nu ai device atunci slabe sperante, nefiind in EU...

| Invictusman a răspuns:

Vezi dacă prinzi postul ARD

| CIaudiu a răspuns:

Nu stiu niciun canal egiptean dar poti incerca varianta oferita de @Ilikebounty.
Eu ca si varianta ti-as spune sa te uiti pe net, mai multe detalii ai aici:
https://www.google.ro/......043608/amp