| HanszmR a întrebat:

Pana la ce varsta credeti ca va juca Ronaldo? Dupa cariera in fotbal, ce credeti ca va urma?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

O sa joace cat mai poate, un 2-3 ani maxim, dupa il vad sa se bage in antrenoriat, are stofa de antrenor (s-a vazut in meciul cu Portugalia cand s-a accidentat).

| Drimmero a răspuns:

Anuntase ca dupa mondialul din 2022 se va retrage de la nationala, iar la Juve cred ca isi va incheia cariera, deja are o varsta, cred ca prin 2023 se retrage, oricum absolut incredibila, nu am nicio indoiala ca nu e cel mai bun din istorie, o masinarie de goluri, un pradator.

Poate sa faca ce vrea, chiar sa stea degeaba, e milionar in ce vrea el, si-a asigurat viata cat pentru 3 generatii macar.

| Furnicuta000 a răspuns:

Avand in vedere ca poate primi si 1 milion de euro pentru o simpla postare pe Instagram, eu nu mi-as face griji pentru el laughing
Dar pentru a nu se plictisi probabil se va face antrenor sau ceva de genul

| SynapseNinja a răspuns:

Eu cred că va juca până la maxim 40-41 de ani. Din câte am auzit, după ce se lasă de fotbal, se bagă în afaceri.

| Tehno21 a răspuns:

40 cred dc ma antrebi