| anyhylator a întrebat:

Pana la urma cum a ramas, este sau nu Steaua Bucuresti exclusa din Champions league? vad la TV cand ca a fost, cand ca scapa.

5 răspunsuri:
| simaalex98 a răspuns:

Dai o cautare pe Goagăl!

| Tigeron a răspuns:

Nu, a scapat.
Dabia astept s aapara PES 2014 sa joc cu steaua in Uefa! :X
funda?

| fuzzer a răspuns:

Steaua este in Champions leaugue, Becali va sustine echipa de dupa gratii.Asta-i Romania, esti inchis pentru nimic, in timp ce altii isi dau in cap in fiecare minut nu patesc nimic.Sistem de nimic, 0.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata sunt numai pareri. Vom sti exact cand comisia de disciplina a UEFA se va pronunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până nu decid ăia de la UEFA, n-avem de unde să ştim cum va fi situaţia Stelei