| sceptic a întrebat:

Pana la urma la meciul Steaua - Dinamo de pe 25. apr se vor primii suporterii Dinamovisti in Ghencea? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ionut_2962 a răspuns:

Exact eu am auzit ca pana la urma ii primeste pai asta mi se pare cea mai stupida idee frate fara suporteri unde e adrenalina unde e spectacolul derby-ului ar face o mare greseala daca nu iar primi oricum sa speram ca vor merge dinamovisti multi in ghencea.
Si HAI DINAMO love strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Îi vor primi
Această idee a prefectului mi se pare o idee stupida
fară suporterii echipei adverse nu mai e derby

| WeedMan a răspuns:

Eu sunt stelist da sincer i-am injurat pe mitica si sclavii lui de la LPF cand am aflat ca nu vor sa ii lase pe dinamovisti.Singurii care mai fac meciurile astea sa para derby-uri sunt fanii si punct.

| sceptic explică:

Da eu nu mai gasesc biletlaughingstraight face