| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pana la urma urmei eu personal nu înțeleg. De ce a plecat LIONEL MESSI de la BARCELONA chiar dacă ar fi jucat și gratis? Care a fost problema cu LA LIGA LIGA din SPANIA!?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ar fi jucat o laie pe gratis. A tot taraganat reinoirea contractului si a plecat la PSG pentru ca Barca nu ii mai putea da aceiasi $$$

| Anonim2682008 a răspuns:

El a plecat de la Barcelona pentru că salariul era prea mare. Mai exact chiar dacă îi dădeau lui salariu la jumatate tot nu mai aveau bani și de altceva.

| Lukasssz a răspuns:

Barcelona nu mai poate platii salariul lui, Messi daca casa lui era Barcelona de ce nu a jucat pe mai putini bani?

| Zuzu1991 a răspuns:

Mi-au dat lacramili' pentru Barcelona
nu imi spune te-ai mutat in Barcelona fizic... right?!?