| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Parere Total War REDCON1?

6 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Fara ala nu porneste muschiul? Eu pot face efort indelungat fara absolut nimic. Cum eu pot si altii nu?

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru TimberWolf):

Porneste si fara el, doar ca e o experienta putin mai buna cu el, e ceva optional cand vine vorba de antrenament.Nu sunt mai bun ca x-ulescu nici cu nici fara, e doar o alegere persoanala.No hate

| TimberWolf a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Nu e ok sa te obisnuiesti cu chestii de genul, tin minte cand beam zilnic cafea, daca erau dimineti in care nu beam cafea ma simteam obosit si somnoros toata ziua din cauza dependentei nu ca as fi fost eu obosit.
Acum intelegi ce vreau sa spun?

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru TimberWolf):

Inteleg ce vrei sa spui, nu folosesc preworkout-ul zilnic pentru ca sunt constient de toleranta pe care corpul o dezvolta. Oricum consumam cafeina si inainte si n-am fost niciodata dependent.Consumam in sensul ca mai beam un redbull din cand in cand, adica beam azi unu maine unu si mai beam unu peste trei saptamani, ca exemplu

| TimberWolf a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Faci ce vrei, eu am o parere proasta. Mananca dimineata o masa consistenta oua, fructe, legume, sa vezi ce energie ai!

| TimberWolf a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Omleta 4 oua, afine, salata de rosii, castraveti si ceapa.
Uite un exemplu