| ReddY25 a întrebat:

Păreri Steve Austin?(Stone Cold)

Răspuns Câştigător
| SuperCoolDude a răspuns:

Cel mai tare wrestler ever big grin.

Pe langa Edge, mi se pare cel mai al dracu si nenorocit wrestler ever?
Persobalitatea lui de țăranoi badaran si modul in care vorbește la microfon (e tare). Manevra lui numită Stunner e legendară. Feuda lui cu seful companiei, Vince Mcmahhon e hilarā. Are segmente funny cu the Rock, Jericho, Booker T si multi altii.
Ma uitam la segmente vechi cu el si e pur si simplu top.

Plus ca el este responsabil de inceperea celei mai faimoase ere din Wrestling, numită Attitude Era (prin discursul lui faimos).

E forta omu!

1 răspuns:
| Dulcica1234 a răspuns:

Scuze, dar habar n-am.