| Hooligan_5189 a întrebat:

Pe 22 iulie mi-am facut cont pe wfan. Trebuia sa primesc un mail de confirmare al adresei de mail. Problema este ca nici acum pe 27 nu am primit mailul. Ce pot sa fac? Daca sunteti membrii wfan puteti lua legatura cu cineva. Va rog frumos. Este urgent. Imi cer scuze daca am gresit categoria dar nu am stiut unde sa postez intrebarea.

Răspuns Câştigător
| chelie91ptm a răspuns:

Astept, vine mai greu. Mie mi-a venit dupa 4, 5 zile

1 răspuns:
| Hooligan_5189 explică:

@chelie91ptm Multumesc mult de tot. M-am mai linistit. Tu cine esti pe forum?