| maradona10 a întrebat:

Pe ce program joaca steaua vs dinamo?

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Dolce Sport.

| alexs99 a răspuns:

Meciul Dinamo-Steaua se va juca pe Digi Sport 1 de la ora 21:00.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Digisport 1
21:00

| aviii a răspuns:

Digisport,GSP TV si PRO TV parcahappy

| marinsakalu a răspuns:

DINAMO-STEAUA. Singura dată disponibilă pentru ca meciul să se fi jucat pe Arena naţională era vineri, 10 mai, pentru că, începând cu ziua următoare, vor demara lucrările de amenajare a scenei pentru concertul Depeche Mode, care va avea loc pe 15 mai, pe acelaşi stadion.

Digi Sport, televiziunea care va transmite meciul, şi-a dat la rândul său acceptul. La rândul său, Dolce Sport a acceptat mutarea meciului Steaua-Pandurii, din etapa a 29-a, pentru vineri, 3 mai, în loc de 6 mai.

| Gojnea a răspuns:

Digi Sport 1 La ora 21:00 DINAMO DINAMO

| adrianoff a răspuns:

ORA : 21:30
PROGRAM : Digi Sport 1
DATA : 10 Mai 2013