| ReDMaN12 a întrebat:

Pe cine pariati la Rapid-Steaua

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Nu.s un mare microbist da sigur rapid sau egal laughing [sorry stelistilorbig grin] steaua bate numa pe dinamo de fiecare data cand au jucat i.au batut pe dinamovisti cu 2-1, 3-1; rar au luat bataie...da se incurca cu echpe mici si restul echipelor de faptbig grin. steaua joaca bine in cupele europene cand apuca sa joace etc...deci daca as paria ar fi sigur "X2"

2 răspunsuri:
| chirs24 a răspuns:

Rapid in acest moment sunt mai buni decat steaua. Fotza RAPID!

| gojira a răspuns:

Daca nu ai inspiratie vezi pronostic pe
www.pariazaresponsabil.ro