| SpreBalcani a întrebat:

Pentru a avea patratele, ok faci abdomene de diferite tipuri, dar cum scapi de grasimea de pe abdomen pentru a se observa si mai bine muschiul?
Cate repetari de tractiuni ar trebui sa fac intr-un set?

Răspuns Câştigător
| Louys a răspuns:

Ca sa scapi de grasime, ai 2 optiuni:
1.Alergi(eu am dat jos 2 KG intr-o seara pentru ca am fost ambitios)
2. Faci exercitii gen flotari+saritura(iti solicita tot corpul)

Tractiuni faci pana nu mai poti, ca sa iti creasca forta mai mare.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sprinturile + dieta 800 de calorii, 10

| 1231242 a răspuns:

Cu o dieta buna, faci minuni

| LadyDee89 a răspuns:

Du-te la sala, acolo ai tot ce iti trebuie si pe cineva care sa te indrume corect