| victor_2113 a întrebat:

Pentru cei car sunteti fani Wrestling! Nu stiti ce va canta Justin Biber la WM 27?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/liberteen/ecb92b603f9827
Pround to be gay

5 răspunsuri:
| deeaxoxo a răspuns:

Cred ca imnu statelor unite. Asa a cantat si nicole scherzinger anul trecut sau acum 2 ani, nu mai tin minte. Oricum, nu-l suport pe justin bieber deci sper sa nu mai cante nimic laughing.sry daca esti fan...

| Sperman a răspuns:

Muzica pentru poponari. laughing

| Bog15 a răspuns:

Alta dovada ca wrestlingul e un show, si e regizat, Justin Bieber, wtf, nu o sa il vezi pe el sa deschida un ufc, sau un meci pentru centura greilor la box, dar ca sa atraga fete de 12 ani sa se uite la wrestling, go Bieber big grin

| victor_2113 explică:

Heineken,un "copil" desteptlaughing

| Sconcsiş a răspuns:

Deci dacă apare acolo animalu ăla handicapat nespălat la cur nu mă mai uit la WM