| paduretu8 a întrebat:

Pentru cei experimentati. Voi ce tactici abordati cand jucati la pariuri sportive?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s eu prea experimentat (pun la pariuri de 1 an) dar ams a iti raspund. Nu am o tactica anume, depinde de cate meciuri am in perioada respectiva. Daca imi fac mai multe cu ochiul atunci le iau pe toate pe un bilet sau le impart in vreo doua-trei bilete. Daca e o zi mai saraca aleg 3 meciuri din care sa imi iasa o cota de minim 2 si aia e.
Daca mai ai intrebari nu ezita.