| klau95 a întrebat:

Poate cineva sa-mi explice urmatoarelebig grin?:1)Am vazut oameni cu brate f.groase dar nu aveau forma muschilor deci nu prea seamana cu masa.
2)Daca ai bratu gros si esti lat, este vb de dezvlotarea oaselor? cel putin asa am vazut si nu aveau masa dezvoltata bine in schinb aveau totul gros nu stiu cum sa explic altfel...happy este un fel de tonificare?

4 răspunsuri:
| jhonyx85 a răspuns:

Din tot ce ai explicat tu aici eu pot sa zic doar ca cei pe care i`ai vazut sunt GRASI! happy

| yasser25 a răspuns:

De acord cu jhonyx85

| hummer24 a răspuns:

Pai tocmai aveau brate groase de grasime, si de aia nu se vede forma cum trebuie.
Bratul gros depinde si de grosimea oaselor insa in mica masura, practic daca tregi de fiare o sa pui muschi indiferent.
Te referi la latimea umerilor? Da unii se nasc mai lati in umeri, dar asta nu e ceva cool, misto e sa ai umerii, din lateral sa zici ca sunt 2 pepeni, asa de umflati sa fiewinking aia e cool, si poti sa faci asta cu fluturari laterale cu gantera happy

| klau95 explică:

Se vede ca nu va pricepeti la corpul omenesc nu aveau nico grasime din moment ce aveau mana groasa, fibrata si vene...e vorba de oase aica si apropo am unul in clasa care e mai gros si deasemena ai pune pe majoritatea la skandarberg antebratul gros dar la biceps nici vb nu se cunoaste.